piatok 26. septembra 2014

Veľká septembrová inšpirácia!! :)

Ahojte!

Takže toto bude taký jeden obyčajný príspevok v obyčajne nezvyčajný štvrtok. Každý 25.september je pre mňa nezvyčajný, pretože počas tohoto dňa oslavujem svoje narodeniny! :) Síce som takmer každoročne chorá, čo už, tieto zmeny počasia jednoducho nezvládam.

Takže dnes by som chcela zdôrazniť, že to bude asi článok viac zameraný len na kozmetiku lebo pri takýchto číslach čitateľov uvidím, či má zmysel písať o sebe viac, aby to bolo čítané :)


1.) Maska od Avonu s výťažkami z mŕtveho mora

Takže dnes začnem s jednou maskou, ktorú som si kúpila v sete dvoch výrobkov na hĺbkové čistenie pleti s výťažkami s mŕtveho mora. V sete sa nachádzal peeling a maska. Peeling mám ale kvalitnejší od inej značky, ktorú ešte určite predstavím, ak nie dnes tak nabudúce.Takže momentálne používam len túto vyživujúcu masku 1x týždenne, a 3x týždenne ten peeling.

Prosím moja tvár sa teraz hrá len na plátno, takže tá nie je dôležitá. Podstatný je výsledok, ktorý zanecháva táto maska a to je, že pleť je naozaj hydratovaná. Ale pre tie, ktoré majú v istých častiach mastnú pleť, odporúčam používať túto masku len mimo týchto časí, lebo by to mohlo ešte viac zamastiť problemove zóny.  A áno, je skvelý pocit keď sa obzrieš do zrkadla cítiť sa ako na Pandore.. Som jedna z Avatarov! Výšku na to mám, už len chvost mi chýba! :3Hodnotenie: kozmetzika od Avonu opäť nesklamala, takže u mňa by to bolo  asi na tých 7 b z 10. Nevyhovuje mi hlavne to že podla mna obsahuje až príliš vela oleja.


2.) Sľúbené ukážky nailartov :)

Takže ako som na začiatku mesiaca spominala v príspevku, teraz Vám ukážem moje výsledky ktoré ma vždy v stredu potešia, keď si nájdem čas urobiť si nové pazúriky. Ja osobne som proti umelým, gélovým a iných nechtom.. Je to viac menej alternatíva pre tie, ktoré majú tie nchty fakt škaredé.. ale myslím si, že o to viac by sa tie dievatá mali snažiť sa o nechty starať, neokusovať si ich(je to fakt nechutné) . Lebo riešením nie je isť si dať urobiť umelé nechty, ukrát sa ničia. 

Take tu sú tie moje, ktoré som nosila pred dvoma týždňami.
Mala som náladu na niečo jemné a tak som si vymyslela spojenie jemnej detskej ružovej s čiernou so zlatymi odleskmi :) Vyzeralo to spolu krásne. Ružový lak- AVON gélový lak odtieň Dizzy pink a čierny je od Essence - Nail Colour3 odtieň 06 ticket to the show :)
Mala som v pláne ukážať vám aj moje tohtotýždnové nechty, ale nejako nem´m ich fotku a včera som si ich už odlakovala.Nabudúce :)


3. ) Korekčná tyčinka od Essence Pure Skin

Takže k tejto zázračnej veci nemám čo dodať! Tento korektor používam vo farbe 01 Beige a maximálne mi vyhovuje :) Síce na prvý pohľad vyzerá byť dosť ružový, na pleti krásne splynie( a to ja som niečo medzi veľmi bielou stenou a bielou :D Používam ho už vyše pol roka a nemám naňho žiadne alergické reakcie ako sa mi dosť často stáva, takže odo mňa má body navyše :)

Požívam ho hlavne okolo očí a tam presne dokonale zakryje všetky spomienky na prebdenú noc alebo iné ťažkosti.
8/10 bodov! niekedy sa trochu ťažšie roztiera čo už :/

Pred pár mesiacmi som v článku spomenula aj svoj druhý obľúbený korektor, teda vlastne celú paletku, takže nech sa páči klik TU

4.) Hudobný zoom do duše :)

V prvom septembrovom článku som napísala že by som Vám každým príspevkom chcela trochu priblížiť seba pomocou hudby. Takže pre dnšeok to u mňa absolútne vyhráva americká kapela One Republic so svojím novým singlom I lived , ku ktorému si jenoznačne odporúčam pustiť aj klip, ktorý publikovali presne na moje narodeniny, takže mám o to väčšiu radosť :) Enjoy! :)

Ako stále, skúste sa vyjadriť ! Nie je to až také zložité a pomôže to ako Tebe, tak aj mne :)

xoxo Lussie 


.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Welcome to my life!

Ahojte! Je zvláštne opäť písať nejaký článok po sto rokoch, ale až teraz počas skuškového obdobia keď mám samozrejme rozlietanú hlavu všad...