streda 3. septembra 2014

Zmena je život! ;)

Ahojte!!

Po menších technických problémoch som opäť spätá s mojím verným miláčikom- spoločníkom, ktorý síce stále nie je úplne v poriadku ale čo už. Nič sa nedá robiť pretože som presunula svoju základňu z metropoly východu na Slovensku na sever Francúzska rovno ku oceánu. Takže momentálne mám výhľad na nekonečne modrý oceán a myslím,že na taký výhľad z by si zvykol asi každý.


 Ale najskôr by som sa ešte chcela vrátiť k tomuto letu, keďže moja technika sa na celé leto obrátila chrbtom ku mne a tiež si užívala prázdniny naplno. Tým pádom boli dva príspevky za dva mesiace čo je žalostne málo ja to viem.

Takže pokiaľ by som mala opísať moje dva mesiace, bolit to pre mňa najlepšie letné prázdniny aké som prežila, pretože som vedela že na ich konci príde vytúžená cesta cez celú Európu a s ňou aj vydretý ročný pobyt v zahraničí.


1. LETO S CROSSFITOM

Takže som sa snažila robiť všetko pre to, aby som sa stretla so všetkými dôležitými ľuďmi z môjho okolia, no hlavne celé prázdniny u mňa prevládal šport- Crossfit na ktorého tréningy som stiahla aj svoju kamarátku nech necvičím 3x týždenne skoro ráno sama a nech sa mám s kým zabaviť keď sa sa mi náhodou niečo stane. Koho by zaujímalo čo je Crossfit ale nemá ani páru, tušenia čo to je tak to nájde TU, kde je to v skratke zhrnuté ale nie je dôležité si prečítať čo to je pretože akokoľvek dobre si to prečítate aj tak je lepšie raz vidieť NAŽIVO a skúsiť si to, ako pozerať videá a hovoriť si áno to zvládnem aj ja sám doma alebo v posilke a samozrejme hneď od zajtra začínam cvičiť. HLÚPOSŤ! Málo kto by to tak urobil pretože človek je od prírody lenivý a čo môže urobiť dnes odloží na popopopopo...   ...pozajtra ;) takže neváhajte mne to jednoznačne pomohlo a má zmysel keď je nad Vami niekto kto Vás bude buzerovať, neverili by ste ako to pomáha :) Ja sama ostávam verná tomuto športu síce v obmedzených podmienkach, ale uvidíme čo sa bude dať robiť tu a prispôsobím sa :)

2. Nechtíky nechtíky :3

Samozrejme som nezanevrela ani na priaznivcom mojich nechtových dizajnov ktoré v poslednej dobe veľmi zjednodušeli a už ma to tak chvíľku nebavilo ale opäť naberám dych a mám zopár ukážok z letnejších nechtov no nie všetky som si fotila lebo aj ja som jeden človek miestami ultra-hyper-mega lenivý :/

Tieto vznikli počas jedného bizarného víkendu stráveného s mojou spolusediacou na severe keď som sa jej začala od nudy hrabať v lakoch a vzniklo toto :)

Tieto mali pôsobiť elegantne a hlavne menej farebne ako obvykle a išlo aj o doplnok, keďže som si takéto nechtíky vzala so sebou na posledný školský deň k čiernym šatám s priesvitnou čipkou na chrbte,  v ktorých som síce ledva dýchala, ale boli úchvatné :3

3. DIY box na hocičo :)


V jednu pofidérnu noc (ešte podvečer) skrsla mojej kamarátke v hlave myšlienka, že by sme mohli mať tvorivý večer...pravdepodobne sme boli obe v miernom opare cukru a všetkého sladkého po zmrzlinových pohároch atď a tak som súhlasila a medzi polnocou a jednou ráno začalo vznikať niečo celkom zaujímavé. V kreatívnom kútiku v Panta Rhei som si ja osobne kúpila malý drevený boxíček, že ho nejak zafarbím alebo olepím, pretože stužiek a takýchto prkotiniek ako korálok mám doma už dosť a ešte trošku :) k nemu som pridala sadu šablón ktoré mi práve v danej chvíli padli do oka a pod ruku, aby sa nepovedalo že bude tvoriť len moja kreativita.

Box som teda vzala do vlastných rúk a postupne som ho natierala párkrát bielou temperou aby mi pekne postupne zbelel...chcela som navodiť dojem popukaného dreva a to sa mi nerovnomernými vrstvami elkom podarilo docieliť. Po vybielení nasledovala druhá fáza keď som naniesla parížšku modrú cez šablónu na box, ktorá s bielou nádherne kontrastovala...Nakoniec som predsa ešte prelepila okraj vrchnáka stužkou tmavomodrej farby a výsledok je podľa mňa celkom pekný no chcem vedieť aj okolité názory takže nezabudnite komentovať! :) Prípadne ak máte vlastný blog, dajte mi ho do odkazu ja si ho rada prečítam ;)

Momentálne je to moje úložné miesto pre laky na nechty, ktoŕ som si zobrala nech so mnou pocestujú cez Európu :)

4. Bodka na záver

Asi zavediem niečo ako pravidlo, že by som mohla na konci každého blogu dať nejaký song alebo nejaké video, ktoré ma v poslednej dobe upútalo.Dajte mi vedieť či by sa Vám to páčilo ak nie, skúsime niečo iné. :)


Pentatonix- We are ninjas

Toto je momentálne niečo s čím sa zobúdzam a zaspávam. Kým som ešte bola na Slovensku, tak tie posledné dva týždne som si naozaj užívala to keď som si napríklad mohla pustiť diel nejakých animovaných rozprávok, ktoré som pozerávala viac alebo menej keď som bola menšia. Ale v poslednej dobre som išla najviac na Ninja korytnačkách čo bolo podľa mňa zapríčinené naozaj aj tým že prišla do kín nový verzia Ninjov a všade boli reklamy ale aj miestami extrémnou nudou ktorá potom prerástla do tvrdej zábavy :D :D :D

Takže to je na dnes odo mňa asi všetko, verím že po dlhej dobe to bude zase dobré a že sa to bude páčiť.

P.S. Nezabudnite sa vyjadriť dole pod článkom, preože vyjadriť svoj názor je v dnešnej dobe jedna neuveriteľne tažká vec, pretože ľudí nezaujímajú Vaše názory, pokiaľ niesu kladné. Ja prijmem aj kritiku, kvôli tomu to robím :) takže preukážte svoje názory a že sa ešte viete vyjadriť ! ;)

xoxo Lussie

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Welcome to my life!

Ahojte! Je zvláštne opäť písať nejaký článok po sto rokoch, ale až teraz počas skuškového obdobia keď mám samozrejme rozlietanú hlavu všad...