piatok 17. apríla 2015

Report z juhu Francúzska!!

Ahojte!!
Opäť som sa rozhodla sa s Vami podeliť o niečo, čo prave prežívam a tak som si našla trochu času počas dvojtýždňových prázdnin ktoré sú vo Francúzsku po každých 6 týždňoch školy.


Tieto su posledné prázdniny pred veľkými letnými a keďže ma v júni čaká maturita z francuzskeho jazyka a literatúry ako ostatných mojich francúzskych spolužiakov, tak som sa rozhodla z prvého týždňa profitovať a druhý týždeň sa ide makat nech si môžem leto naplno užiť na Slovensku.
Kedze rodina u ktorej momentálne byvam ma prijala veľmi dobre tak mi ponúkli s nimi zísť na juh Francúzska navštíviť ich rodinu do Toulouse. Myslím si že každý z Vás by takuto ponuku prijal. Jeden celý týždeň v horúčave, no prečo nie? Niežeby nebolo na severe Francúzska momentalne teplo, ale predsa len juh je juh.


Hoci osemhodinová cesta nie je práve lákavá, stalo to za to a navyse idete stale 130km/h takze ani neviete ako ta trasa ubehla.
Po príchode som ostala šokovaná, pretože aj napriek faktu, že bolo asi 21:00 bolo 26 stupňov. Bienvenue à Toulouse!! :)
V najbližších dňoch vám prinesiem take momenty z mojich dni stravenych tuto..tak nevahajte a sledujte, je sa na co tešiť :)
xxx Lussie
P.S.: Ak chcete vidiet viac fotiek tak sledujte moj instagrame :https://instagram.com/littlelussie/ 😉


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Welcome to my life!

Ahojte! Je zvláštne opäť písať nejaký článok po sto rokoch, ale až teraz počas skuškového obdobia keď mám samozrejme rozlietanú hlavu všad...