nedeľa 11. mája 2014

Prečo nezačať znovu! :))

Ahojte! :)

Je mi ľúto že sa ozývam po vyše dvoch týždňoch ale naozaj to nestíham kvôli škole a všetkým svojim voľnočasovým aktivitám, ktorých je niekedy príliš veľa :D. Mám v hlave pripravených zopár tém aj celé články ale nejako to nestíham prepísať sem aby som sa s Vami mohla podeliť o to čo mi behá v hlave. Myslím si, že každý, kto chodí do školy ma teraz vie pochopiť, pretože je obľúbené obdobie písomiek a testov.

Ale predsa len dnes som si pre Vás pripravila malú prehliadku nových prírastkov do mojej (nielen) kozmetickej rodiny :) Myslím že články tohoto typu budem robiť častejšie keďže chcem aby ste vedeli čo mám nové a tak a bola by som veľmi rada, kebyže mi do komentárov píšete či sa Vám tieto články páčia, poprípade odkazy na Vaše blogy aby som mohla vedieť aký okruh ľudí si reálne prečíta moje články :)


Takže asi prejdem rovno ku svojim novým veciam :)

1.) Paletka CATRICE Allround Concealer


Túto paletku som si kúpila minulý týždeň na základe recenzií keď porovnávali túto paletku s normálnym CATRICE korektorom na ich officiálnej funpage na FB. Keďže mi akurát končil môj korektor s ktorým som bola veľmi spokojná ale chcela som zmenu, tak som sa rozhodla pre paletku po zhliadnutí všetkých komentárov kde baby písali ako nedajú na túto paletku dopustiť a musím uznať že súhlasím.
 Tu je celá paletka, nie je veľmi veľká takže ju nosím stále so sebou v kabelke, naozaj odporúčam. Tu sa dá naozaj krásne vysvetliť pojem "maľovanie sa" popri týchto piatich odtieňoch. Zelený zakrýva začervenané miesta, červený dokonale kryje kruhy pod očami a zvyšné tri odtiene hnedej zakryjú zvyšok.

Myslím si že to určite nezaškodí vyskúšať pre takmer každý odtieň pleti keďže ten stredný odtieň je celkom tmavý. Dajte mi vedieť ak poznáte niečo iné čo Vám vyhovuje a tiež ste na to natrafili náhodou.

2.) GOSH Lip lacquer


Takže ako druhý na rade je lesk na pery od GOSHu, ktorý som si úplne zamilovala čo ma ako bojovníka proti leskom na pery zarazilo. Najprv som si ho pomýlila s lakom na nechty, zmiatla ma jeho fľaštička ale nakoniec zblízka po prečítaní obalu som si všimla že je to LIP lacquer a tak som po tom siahla keďže to pre mňa bolo niečo nové, a je skvelý. Síce pri športe mi trochu nevyhovuje, ale od toho mám svoje GARNIER balzamy, ktorým sa budem venovať inokedy.
Ja mám odtieň 001 ktorý je taký nude ale v ponuke sú aj žiarivejšie farby, takže určite neváhajte experimentovať, veď ide leto!

3.) Top z edície Garfield & Odie


Som milovník kreslenej tučnej mačky Garfield, ktorú som si zamilovala po prečítaní komiksov ktoré som pravidelne dostávala od svojho brata asi pri každej príležitosti. Samozrejme keď som teraz bola asi pred mesiacom vo Francúzsku, tiež som si odniesla jeden z limitovanej edície, na ktorý som hrdá. A minulý týždeň mi do očka padol jeden tmavomodrý top v RESERVEDe a po vyskúšaní som mohla mieriť rovno ku pokladni aj s úsmevom na tvári.

 

Verím že sa Vám dnešný článok po dlhšej dobe páčil a budem rada, keď mi tu necháte Vaše názory, postrehy a čo by ste chceli ďalej. 

P.S. Nezabudnite že dnes je Deň matiek! pripomeňte tej Vašej ako veľa pre Vás znamená. :))
 xoxo Lussie
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Welcome to my life!

Ahojte! Je zvláštne opäť písať nejaký článok po sto rokoch, ale až teraz počas skuškového obdobia keď mám samozrejme rozlietanú hlavu všad...